A+ A A-

Pokazy mody

03a

Kompleksowo organizujemy wydarzenia z branży fashion. Współpraca z projektantami, modelkami i modelami oraz posiadana (nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, podesty, itp.) pozwalają na stworzenie profesjonalnego pokazu na europejskim poziomie.

Pokazy w salonach

Organizujemy otwarcia nowych butików oraz indywidualne imprezy okolicznościowe. Dostarczamy niezbędny sprzęt techniczny do realizacji, dostosowując scenografię do charakteru, wydarzenia oraz salonu. Dbamy kompleksowo o każdy szczegół wydarzenia i przewidujemy to, co może się zdarzyć.

Ekskluzywne pokazy mody

Każdy pokaz mody jest swoistym show. Składają się na niego elementy takie jak światła, muzyka, choreografia i scenografia. Najważniejszym elementem i punktem uwagi wszystkich gości jest wybieg i prezentowana na nim kolekcja odzieży, którą uzupełniają modelki i modele. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających marek. Zawsze dbamy o dobry wizerunek klienta i tak, aby jej wizerunek nie został naruszony.

Pokazy mody podczas imprez firmowych

Jako jedną z atrakcji podczas imprez okolicznościowych proponujemy obejrzenie pięknych kobiet w pięknych strojach. Show w wykonaniu tych „najpiękniejszych” jest mile wspominanym elementem wieczoru. Współpracujemy z laureatkami konkursu piękności Miss Polski oraz jesteśmy organizatorem pokazów z udziałem szczecińskich Miss.

Pokazy z udziałem projektantów mody

Jedne z najciekawszych pokazów mody. Kolekcje nigdzie wcześniej niepublikowane, jedyne w swoim rodzaju i trudno dostępne. Tworzone z reguły ręcznie, z tkanin specjalnie sprowadzanych, pojedyncze sztuki modeli. Dzięki ogólnopolskim konkursom, jako jedyni w regionie, posiadamy liczną bazę projektantów mody nie tylko z regionu, ale i całej Polski. Promujemy młodych projektantów i chętnie pokazujemy ich kolekcje przy rożnych okazjach.

Tagi

ZAMÓW NEWSLETTER
© Meritum | Projekt i wykonanie CGART.PL (LaClair.pl)